31977
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
Startbud20 SEK
31535
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
Startbud20 SEK
31975
ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16
Startbud20 SEK
32025
Atlas, Diercke. Atlas, der fruhlingsblumen. Illustrationer ur, Gösta Berlings saga, m.m
Aktuellt bud80 SEK
32167
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad H. Meeuwis & daterad 1959.
Aktuellt bud20 SEK
32335
2 Rakknivar, Klas Törnblom Eskilstuna & J.A. Henckels Solingen & slipläder.
Startbud80 SEK