49735
TIMO SARPANEVA. Ljusstake, "Festivo", 4 ringar, iittala, signerad TS.
Aktuellt bud350 SEK
49812
Diverse Blå Blomster, Royal Copenhagen. Samtliga delar har defekter/skador.
Startbud100 SEK
49785
2 Stora fönsterlampor. NYA Oanvända. Straala. Hemma bruk. Chrome.
Startbud100 SEK
49787
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, Arabia, Höganäs, Raus.
Startbud100 SEK
49814
Diverse vinylskivor. Bl.a Specialmixar Michael Jackson för DJ.
Aktuellt bud140 SEK
49805
Ca: 150 förpackningar. Halvpärlor självhäftande. Ljus turkos. Inkido.
Aktuellt bud100 SEK