49771
OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.
Startbud100 SEK
49765
ROYAL COPENHAGEN. 3 Fat till äggkoppar, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1145.
Aktuellt bud200 SEK
49755
Diverse porslin & keramik. Bl.a Carl Tielsch, Alka, Boda Shop m.m.
Startbud100 SEK
49735
TIMO SARPANEVA. Ljusstake, "Festivo", 4 ringar, iittala, signerad TS.
Aktuellt bud260 SEK