Kategorier

6d 11h
49738
ANNE NILSSON. 3 Ljuslyktor, "Hallon", Orrefors.
Aktuellt bud140 SEK
6d 11h
49779
Skulptur. sten, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud120 SEK
6d 11h
49734
Diverse textil.
Startbud100 SEK
6d 11h
49776
Figurin, Porslin, Schaubach-Kunst, Tyskland.
Aktuellt bud100 SEK
6d 11h
49775
BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, signerad & numrerad 127/199.
Startbud100 SEK
6d 11h
49752
3 Plastmattor.
Startbud100 SEK
6d 11h
49728
Cirka 288 hängtomtar. CoCo.
Startbud100 SEK
6d 11h
49731
Diverse glas.
Startbud100 SEK
6d 11h
49757
Diverse krokar & Handtag.
Startbud100 SEK
6d 11h
49764
ROYAL COPENHAGEN. Vas, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1015.
Aktuellt bud400 SEK
6d 11h
49781
Medaljer & Pins. Bla. Silver 30gram.
Aktuellt bud100 SEK
6d 11h
49747
Diverse mässing & malm.
Aktuellt bud100 SEK
6d 11h
49725
Diverse.
Startbud100 SEK
6d 11h
49745
Laptop. HP Pavilion dv8000
Startbud100 SEK
6d 11h
49751
Diverse leksaker.
Startbud100 SEK
6d 11h
49762
JOHAN THUNELL. Ansikte, glaserad keramik. signerad.
Aktuellt bud950 SEK
6d 11h
49749
Diverse allmoge.
Startbud100 SEK
6d 11h
49771
OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.
Startbud100 SEK
6d 12h
49741
Merskal One högtalare, oanvänd & Soundmaster Bluetooth.
Startbud100 SEK
6d 12h
49743
Diverse porslin, keramik m.m. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg m.m.
Startbud100 SEK
6d 12h
49777
Kanna. Jugend, okänt fabrikat.
Startbud100 SEK
6d 12h
49739
Diverse koppar. 1800/1900-talet.
Aktuellt bud140 SEK
6d 12h
49729
576st Stjärnor på pinne, Lila.
Startbud100 SEK
6d 12h
49748
Borrmaskin ferax & skruvdragare Co/Tech.
Startbud100 SEK
6d 12h
49765
ROYAL COPENHAGEN. 3 Fat till äggkoppar, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1145.
Aktuellt bud200 SEK
6d 12h
49726
200 förpackningar vita träpärlor.
Startbud100 SEK
6d 12h
49760
Diverse Tennsoldater.
Startbud100 SEK
6d 12h
49780
Bing & gröndal. Vas, "Blå Måsen".
Startbud100 SEK
6d 12h
49768
ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.
Startbud100 SEK
6d 12h
49766
Väggur. Junghans.
Startbud100 SEK
6d 12h
49733
Diverse.
Startbud100 SEK
6d 12h
49753
Golvvas. Upsala Ekeby, Troligtvis Greta Runeborg.
Startbud100 SEK
6d 12h
49763
Stenyxa. Flinta, Stenålder.
Startbud100 SEK
6d 12h
49759
Knoppar.
Startbud100 SEK
6d 12h
49740
Digital Systemkamera. Nikon D7000 med tillbehör.
Aktuellt bud260 SEK
6d 12h
49761
ROYAL COPENHAGEN, Fat, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1098.
Aktuellt bud850 SEK
6d 12h
49736
Diverse glas. Bl.a Boda, Orrefors, Bergdala, Sea.
Startbud100 SEK
6d 12h
49744
ZIPPOTÄNDARE. Oanvänd.
Aktuellt bud120 SEK
6d 12h
49755
Diverse porslin & keramik. Bl.a Carl Tielsch, Alka, Boda Shop m.m.
Startbud100 SEK
6d 12h
49769
EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.
Startbud100 SEK
6d 12h
49732
Diverse. Bl.a Stövelklämma.
Startbud100 SEK
6d 12h
49770
ERIK HÖGLUND. Bärnstensfärgad pokal & skål, Boda, signerade.
Aktuellt bud100 SEK
6d 12h
49730
Diverse. Bl.a Studentmössa.
Startbud100 SEK
6d 12h
49742
2 Väggklockor.
Startbud100 SEK
6d 12h
49746
GÖRAN WÄRFF. 2 Ljuslyktor, "Krinolin", Kosta Boda.
Aktuellt bud100 SEK
6d 12h
49772
BING & GRÖNDAL. Vas, Danmark.
Startbud100 SEK
6d 12h
49724
150 förpackningar träpärlor.
Startbud100 SEK
6d 12h
49735
TIMO SARPANEVA. Ljusstake, "Festivo", 4 ringar, iittala, signerad TS.
Aktuellt bud260 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.