34184
GUNNEL SAHLIN, Skulptur, Päron "Winter Garden", Kosta Boda, signerad & numrerad `99820.
Aktuellt bud700 SEK
34169
Diverse. Bl.a Paradisverkstan, partilite, allmogefat, chilli m.m.
Aktuellt bud100 SEK
34231
5 Stolar. 4 Lindomestolar + 1 nyare tillverkad av Alsterbo möbler.
Aktuellt bud80 SEK
34175
Diverse tallrikar. Bl.a Gustavsberg, Rörstrand, Royal Copenhagen m.m.
Aktuellt bud80 SEK