49664
Halsband, Ring & ett par öronhänge, silver, 16,45gram, syratestat.
Aktuellt bud100 SEK
49704
Diverse glas. Bl.a 6 Rödvinsglas Thomas, flyt-koppar för värmeljus m.m.
Startbud100 SEK
49667
Öronhänge, Ett par, 18K Guld, 1,10gram inkl stenar, syratestat.
Aktuellt bud650 SEK
49654
6 Plåtägg. Ulrica Hydman-Vallien, Lasse Åberg & Jenny Nyström.
Aktuellt bud140 SEK
49671
RING, 18K Guld, 1,22gram inkl stenar, syratestat, saknas en sten.
Aktuellt bud900 SEK
49737
TIMO SARPANEVA. 2 Ljussakar, "Festivo", 1 & 2 ringar, iittala, signerade TS.
Startbud100 SEK
49773
ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.
Startbud100 SEK
49767
ROYAL COPENHAGEN. SOCKERSKÅL, "Musselmalet", Helblond, nr 1112.
Aktuellt bud100 SEK
49754
BORDSGARNITYR. 3 Delar, Porslin, A Von Schierholtz, Tyskland, 1900-Talet.
Startbud100 SEK