8d 7h
49792
Diverse Musselmalet. Alla delar har skador.
Startbud20 SEK
8d 7h
48279
Taklampa. Glas & mässingsfärgad metall, 1900-talet.
Startbud20 SEK
8d 7h
49816
Diverse glas. Bl.a Kosta Boda, Reijmyre, Meri Lasi m.m.
Startbud20 SEK
8d 7h
49806
Ca: 144st Vykort. A4 Storlek. 3 Olika motiv.
Startbud20 SEK
8d 7h
49811
48st Mönstersaxar. 4 Olika mönster.
Aktuellt bud20 SEK
8d 7h
49689
Äldre rakspegel. 1800/1900-talet.
Startbud20 SEK
8d 7h
49728
Cirka 288 hängtomtar. CoCo.
Startbud20 SEK
8d 7h
49053
Diverse Bijouterier.
Startbud20 SEK
8d 7h
43301
WILHELM WIDELL. Olja på duk, "Motiv från Bjärehalvön", signerad,
Startbud20 SEK
8d 7h
49812
Diverse Blå Blomster, Royal Copenhagen. Samtliga delar har defekter/skador.
Startbud20 SEK
8d 7h
49638
Claria CIC Pro Mini-Hörselsett, (Hörapparat), förbättra din hörsel, uppladdningsbara, Oanvända.
Startbud20 SEK
8d 7h
49675
3 Element.
Startbud20 SEK
8d 7h
49756
5 Lampkupor.
Startbud20 SEK
8d 7h
49729
576st Stjärnor på pinne, Lila.
Startbud20 SEK
8d 7h
49810
Diverse knappar.
Startbud20 SEK
8d 7h
49784
Ca 150 förpackningar pärlor.
Startbud20 SEK
8d 7h
49095
Böcker, 6 Mari Jungstedt, 7 Marian Keyes, 3 Viveca Lärn.
Startbud20 SEK
8d 7h
49688
Spegel. Blyinfattat glas & smide.
Startbud20 SEK
8d 7h
49048
Diverse Bijouterier.
Startbud20 SEK
8d 7h
49782
20 Sortimentlådor av wellpapp. PRESSEL.
Startbud20 SEK