49816
Diverse glas. Bl.a Kosta Boda, Reijmyre, Meri Lasi m.m.
Startbud20 SEK
43301
WILHELM WIDELL. Olja på duk, "Motiv från Bjärehalvön", signerad,
Startbud20 SEK
49812
Diverse Blå Blomster, Royal Copenhagen. Samtliga delar har defekter/skador.
Startbud20 SEK
49638
Claria CIC Pro Mini-Hörselsett, (Hörapparat), förbättra din hörsel, uppladdningsbara, Oanvända.
Startbud20 SEK
49095
Böcker, 6 Mari Jungstedt, 7 Marian Keyes, 3 Viveca Lärn.
Startbud20 SEK