49374
Diverse belysning. Bl.a Carl Thore, IKEA, Konsthantverk m.m.
Startbud60 SEK
49067
Diverse porslin. Bl.a Kruka Hackefors. "Jenny Nyström" m.m.
Startbud60 SEK
49378
Diverse porslin & keramik. Bl.a Bavaria, Klippan, Arabia m.m.
Startbud60 SEK
49361
6 Flata tallrikar, 6 djupa tallrikar & 6 Assietter. Table Top Stories. Portugal.
Startbud60 SEK
49435
6 Skaldjursknivar. Nysilver, GAB, Stockholm, 1900-talets mitt.
Startbud60 SEK
49775
BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, signerad & numrerad 127/199.
Startbud60 SEK
49380
Diverse porslin & keramik. Bl.a Staffordshire, Wedgwood, JIE m.m.
Startbud60 SEK
49628
Diverse porslin & keramik, Bl.a Gustavsberg, Hackefors, Bing & Gröndal m.m.
Startbud60 SEK
49755
Diverse porslin & keramik. Bl.a Carl Tielsch, Alka, Boda Shop m.m.
Startbud60 SEK