49852
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rheinpfalz, Bavaria, Höganäs m.m.
Startbud60 SEK
49433
Trumpinnar Mike Portnoy, Ibanez Automatic Tuner & Rörklippare till saxofon.
Startbud60 SEK
49470
IRIS JOCKNICK. Olja på duk, "Lusthus vid sjö", signerad & daterad -76.
Startbud60 SEK
49459
Dubbelsidig affisch. "Bär & frukter i Sverige", 1900-talet.
Startbud60 SEK
49768
ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.
Startbud60 SEK
49396
Diverse porslin, keramik & glas. Bl.a Skåne keramik, Bo Fajans, Pukeberg m.m.
Startbud60 SEK