Kategorier

8d 8h
49799
Diverse. Bl.a Buddha, brevvåg m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49852
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rheinpfalz, Bavaria, Höganäs m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49594
ROLF SINNEMARK, Blomma i glas, Kosta Boda, signerad.
Startbud60 SEK
8d 8h
49807
2 Flamskvävnader.
Startbud60 SEK
8d 8h
49841
Diverse plastväxter.
Startbud60 SEK
8d 8h
49433
Trumpinnar Mike Portnoy, Ibanez Automatic Tuner & Rörklippare till saxofon.
Startbud60 SEK
8d 8h
48811
Soffbord. Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft.
Startbud60 SEK
8d 8h
49463
Landskap för modelljärnväg. LIMA, plast.
Startbud60 SEK
8d 8h
49828
Diverse krukor.
Startbud60 SEK
8d 8h
49381
Diverse Porslin & keramik.
Startbud60 SEK
8d 8h
49893
Belysning & lampkupor.
Startbud60 SEK
8d 8h
49139
Skål Japan & glaskaraff.
Startbud60 SEK
8d 8h
49467
JOHN HAYMSON. Tryck.
Startbud60 SEK
8d 8h
49887
Diverse glas. Bl.a Kosta, Skruf m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49730
Diverse. Bl.a Studentmössa.
Startbud60 SEK
8d 8h
49471
ERIC HANSEN. Litografi, signerad & numrerad 416/500.
Startbud60 SEK
8d 8h
49853
Diverse glas.
Startbud60 SEK
8d 8h
49383
Delar av glasservis. Smålandshyttan, 29 delar.
Startbud60 SEK
8d 8h
49708
2 Bordslampor.
Startbud60 SEK
8d 8h
49470
IRIS JOCKNICK. Olja på duk, "Lusthus vid sjö", signerad & daterad -76.
Startbud60 SEK
8d 8h
49469
HARALD EKLUND. Olja på duk, signerad & daterad 1964.
Startbud60 SEK
8d 8h
49713
Dramaten, Andersen.
Startbud60 SEK
8d 8h
49459
Dubbelsidig affisch. "Bär & frukter i Sverige", 1900-talet.
Startbud60 SEK
8d 8h
49647
Diverse jul.
Startbud60 SEK
8d 8h
49768
ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.
Startbud60 SEK
8d 8h
49849
2 Tidningställ.
Startbud60 SEK
8d 8h
49643
Diverse leksaker m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49372
Diverse glas.
Startbud60 SEK
8d 8h
49731
Diverse glas.
Startbud60 SEK
8d 8h
49464
HARTVIG JARLHOV. Olja på duk, signerad.
Startbud60 SEK
8d 8h
49840
Diverse plastväxter, mestadels Ljusmachetter.
Startbud60 SEK
8d 8h
49791
BJÖRN WIINBLAD, Skål med lock, Rosenthal.
Aktuellt bud60 SEK
8d 8h
49707
Diverse ramar.
Startbud60 SEK
8d 8h
49714
Diverse glas.
Startbud60 SEK
8d 8h
49725
Diverse.
Startbud60 SEK
8d 8h
49736
Diverse glas. Bl.a Boda, Orrefors, Bergdala, Sea.
Startbud60 SEK
8d 8h
49880
Diverse porslin & keramik.
Startbud60 SEK
8d 8h
49385
LINDA LUNDBERG. Fat, Lindshammar, osignerat.
Startbud60 SEK
8d 8h
49431
Diverse koppar & fat. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49636
Diverse. Bl.a Bokstöd, mineraler, väskor m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49391
ROLF SINNEMARK, Vas, "Bukett", Boda.
Startbud60 SEK
8d 8h
49789
Diverse. Bl.a Champagneglas Spiegelau m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49903
Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.
Startbud60 SEK
8d 8h
49396
Diverse porslin, keramik & glas. Bl.a Skåne keramik, Bo Fajans, Pukeberg m.m.
Startbud60 SEK
8d 8h
49895
Diverse leksaker.
Startbud60 SEK
8d 8h
49742
2 Väggklockor.
Startbud60 SEK
8d 8h
49712
Diverse glas.
Startbud60 SEK
8d 8h
49398
Diverse. Bl.a burkar, brickor m.m.
Startbud60 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.