Börjar: 21 nov 2025 19:50Avslutas: 30 nov 2025 18:00
30 NOVEMBER 2025

46765
Byrå med stenskiva & intarsia, Gustaviansk stil.
Slutpris400 SEK

48620
Diverse. Bl.a Jul, brickor, plåtburkar m.m.
SlutprisInga bud

48593
Ullgarn.
Slutpris160 SEK

46794
Diverse möbelbeslag.
Slutpris140 SEK

48590
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Royal Krona, Lampkupor m.m.
SlutprisInga bud

48579
Diverse läsbart. Bl.a Dalamålningar i Zornmuseet, Flamskvävnad m.m.
SlutprisInga bud

48578
Kanna med tomtemotiv & 2 Karaffer.
Slutpris200 SEK

48557
Diverse. Bl.a Karaff Chateau, Bertil Vallien, Royal Krona m.m.
SlutprisInga bud

48627
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad J. Seger.
SlutprisInga bud

48640
Hyvel/snickarbänk. Stockamöllan.
Slutpris850 SEK

48568
Diverse köksgeråd. Bl.a Braun Mixer, Tupperware, kockums m.m.
Slutpris180 SEK

48569
4 Bordstabletter. svenskt tenn, Josef Frank. Tunna varianten.
Slutpris100 SEK

46751
SlutprisInga bud

48637
Taklampa. Cottex.
SlutprisInga bud

48574
Diverse textil.
SlutprisInga bud

48625
Amerikaur. Waterbury Clock Company, 1900-talets början.
SlutprisInga bud

48559
SlutprisInga bud

48534
SlutprisInga bud

48556
Figuriner m.m. Bl.a Goebel, Bing & Gröndal, Lenox m.m.
SlutprisInga bud