Börjar: 21 nov 2025 19:50Avslutas: 30 nov 2025 18:00

30 NOVEMBER 2025

Avslutad
Postfriska frimärken, Nominalvärde ca: 2000kr.
48617
Postfriska frimärken, Nominalvärde ca: 2000kr.
Slutpris900 SEK
Avslutad
Bijouterier.
48528
Bijouterier.
SlutprisInga bud
Avslutad
Golv lampa. Trä & Mässing, 1950-talet.
48541
Golv lampa. Trä & Mässing, 1950-talet.
Slutpris500 SEK
Avslutad
Diverse porslin, keramik & glas. Bl.a Törngren, Kahla m.m.
48554
Diverse porslin, keramik & glas. Bl.a Törngren, Kahla m.m.
Slutpris140 SEK
Avslutad
DUX Skivspelare.
48563
DUX Skivspelare.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Tupperware, bestick m.m.
48550
Diverse. Bl.a Tupperware, bestick m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Bing & Gröndal, Figurin.
46778
Bing & Gröndal, Figurin.
Slutpris120 SEK
Avslutad
BÖRJE S BIRCH. Olja på papper, signerad.
46557
BÖRJE S BIRCH. Olja på papper, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre kälke. trä & metall.
48543
Äldre kälke. trä & metall.
Slutpris230 SEK
Avslutad
Diverse mindre plåtburkar m.m.
48618
Diverse mindre plåtburkar m.m.
Slutpris650 SEK
Avslutad
Diverse Jul.
48535
Diverse Jul.
SlutprisInga bud
Avslutad
MATS JONASSON. 3 Konstglas, Etikettmärkta.
48549
MATS JONASSON. 3 Konstglas, Etikettmärkta.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Ullgarn.
48587
Ullgarn.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Diverse Jul. Mestadels tomtar.
48584
Diverse Jul. Mestadels tomtar.
SlutprisInga bud
Avslutad
Vitrinskåp med belysning.
46931
Vitrinskåp med belysning.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Diverse till fiske. Mestadels fiskedrag.
48573
Diverse till fiske. Mestadels fiskedrag.
Slutpris290 SEK
Avslutad
Diverse frimärken, Ostämplade lågvalörer, stämplade, klipp, vykort m.m.
48614
Diverse frimärken, Ostämplade lågvalörer, stämplade, klipp, vykort m.m.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Portfölj & 2 Datorväskor.
48572
Portfölj & 2 Datorväskor.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse glas. Bl.a Skruf m.m.
48560
Diverse glas. Bl.a Skruf m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
12 Mattallrikar & 8 Förrätts/Assietter tallrikar. Drott, Gefle, Upsala Ekeby.
48567
12 Mattallrikar & 8 Förrätts/Assietter tallrikar. Drott, Gefle, Upsala Ekeby.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse glas.
46797
Diverse glas.
SlutprisInga bud
Avslutad
Skål. Murano, Italien, 1960-talet.
46771
Skål. Murano, Italien, 1960-talet.
Slutpris400 SEK
Avslutad
Diverse. Jul. Mestadels tomtar.
48588
Diverse. Jul. Mestadels tomtar.
SlutprisInga bud
Avslutad
ANN WÅHLSTRÖM. Vas, "Mezzo", Kosta Boda, signerad.
48555
ANN WÅHLSTRÖM. Vas, "Mezzo", Kosta Boda, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse belysning.
48582
Diverse belysning.
SlutprisInga bud
Avslutad
Väggur. NOAK.
48631
Väggur. NOAK.
SlutprisInga bud
Avslutad
Modellbåt.
46893
Modellbåt.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse glas. Bl.a Ulrica Hydman-Vallien.
48558
Diverse glas. Bl.a Ulrica Hydman-Vallien.
Slutpris230 SEK
Avslutad
Diverse porslin. Bl.a Rosa Ljung, Bavaria m.m.
48536
Diverse porslin. Bl.a Rosa Ljung, Bavaria m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
PÅELS Dessertpraliner. Plåtburk med glaslock 1900-talet.
48566
PÅELS Dessertpraliner. Plåtburk med glaslock 1900-talet.
Slutpris260 SEK
Avslutad
Barnpall, hängare & Mjölkhink.
46758
Barnpall, hängare & Mjölkhink.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Arbetsbänk. Master 800. Ihopfällbar.
48539
Arbetsbänk. Master 800. Ihopfällbar.
Slutpris260 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Trälådor, kaffekvarnar m.m.
48585
Diverse. Bl.a Trälådor, kaffekvarnar m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Trä låda med lock.
48583
Trä låda med lock.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Diverse kastruller & grytor.
48529
Diverse kastruller & grytor.
SlutprisInga bud
Avslutad
ELVIS PRESLEY. 18 Vinylskivor.
46530
ELVIS PRESLEY. 18 Vinylskivor.
Slutpris750 SEK
Avslutad
Postfriska frimärken. Nominalvärde ca: 2500kr.
48616
Postfriska frimärken. Nominalvärde ca: 2500kr.
Slutpris850 SEK
Avslutad
2 Filtar, Duk & Intex luftmadrass.
48546
2 Filtar, Duk & Intex luftmadrass.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse.
48592
Diverse.
SlutprisInga bud
Avslutad
GUSTAV ADON. Olja på duk, "Domherrar", signerad.
48626
GUSTAV ADON. Olja på duk, "Domherrar", signerad.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Väggur.
48630
Väggur.
Slutpris100 SEK
Avslutad
2 JIE tavlor & 2 Lasse Åberg tavlor.
48571
2 JIE tavlor & 2 Lasse Åberg tavlor.
Slutpris100 SEK
Avslutad
2 Vägg-granar med belysning..
48639
2 Vägg-granar med belysning..
SlutprisInga bud
Avslutad
Golvlampa. Smide. kupa i glas, 1900-talet, senare omgjord, elektrifierad.
48633
Golvlampa. Smide. kupa i glas, 1900-talet, senare omgjord, elektrifierad.
Slutpris500 SEK
Avslutad
Diverse porslin & keramik.
46753
Diverse porslin & keramik.
SlutprisInga bud
Avslutad
DAN FREDRIKSSON. Färglitografi. signerad, numrerad 338/400 & daterad -92.
47040
DAN FREDRIKSSON. Färglitografi. signerad, numrerad 338/400 & daterad -92.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse. Bl.a Världsur Lord King m.m.
48575
Diverse. Bl.a Världsur Lord King m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
SIGNE PERSSON-MELIN. 6 Likörglas, "Falstaff", Boda.
48561
SIGNE PERSSON-MELIN. 6 Likörglas, "Falstaff", Boda.
SlutprisInga bud
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.