Börjar: 21 nov 2025 19:50Avslutas: 30 nov 2025 18:00
30 NOVEMBER 2025

48617
Postfriska frimärken, Nominalvärde ca: 2000kr.
Slutpris900 SEK

48528
Bijouterier.
SlutprisInga bud

48541
Golv lampa. Trä & Mässing, 1950-talet.
Slutpris500 SEK

48554
Diverse porslin, keramik & glas. Bl.a Törngren, Kahla m.m.
Slutpris140 SEK

48563
DUX Skivspelare.
Slutpris160 SEK

48550
Diverse. Bl.a Tupperware, bestick m.m.
SlutprisInga bud

46778
Bing & Gröndal, Figurin.
Slutpris120 SEK

46557
BÖRJE S BIRCH. Olja på papper, signerad.
SlutprisInga bud

48543
Äldre kälke. trä & metall.
Slutpris230 SEK

48618
Diverse mindre plåtburkar m.m.
Slutpris650 SEK

48535
SlutprisInga bud

48549
MATS JONASSON. 3 Konstglas, Etikettmärkta.
Slutpris100 SEK

48587
Ullgarn.
Slutpris200 SEK

48584
Diverse Jul. Mestadels tomtar.
SlutprisInga bud

46931
Vitrinskåp med belysning.
Slutpris200 SEK

48573
Diverse till fiske. Mestadels fiskedrag.
Slutpris290 SEK

48614
Diverse frimärken, Ostämplade lågvalörer, stämplade, klipp, vykort m.m.
Slutpris160 SEK

48572
Portfölj & 2 Datorväskor.
SlutprisInga bud

48560
Diverse glas. Bl.a Skruf m.m.
Slutpris120 SEK

48567
12 Mattallrikar & 8 Förrätts/Assietter tallrikar. Drott, Gefle, Upsala Ekeby.
SlutprisInga bud

46797
SlutprisInga bud

46771
Skål. Murano, Italien, 1960-talet.
Slutpris400 SEK

48588
Diverse. Jul. Mestadels tomtar.
SlutprisInga bud

48555
ANN WÅHLSTRÖM. Vas, "Mezzo", Kosta Boda, signerad.
SlutprisInga bud

48582
Diverse belysning.
SlutprisInga bud

48631
Väggur. NOAK.
SlutprisInga bud

46893
Modellbåt.
Slutpris100 SEK

48558
Diverse glas. Bl.a Ulrica Hydman-Vallien.
Slutpris230 SEK

48536
Diverse porslin. Bl.a Rosa Ljung, Bavaria m.m.
SlutprisInga bud

48566
PÅELS Dessertpraliner. Plåtburk med glaslock 1900-talet.
Slutpris260 SEK

46758
Barnpall, hängare & Mjölkhink.
Slutpris160 SEK

48539
Arbetsbänk. Master 800. Ihopfällbar.
Slutpris260 SEK

48585
Diverse. Bl.a Trälådor, kaffekvarnar m.m.
Slutpris100 SEK

48583
Trä låda med lock.
Slutpris140 SEK

48529
Diverse kastruller & grytor.
SlutprisInga bud

46530
ELVIS PRESLEY. 18 Vinylskivor.
Slutpris750 SEK

48616
Postfriska frimärken. Nominalvärde ca: 2500kr.
Slutpris850 SEK

48546
2 Filtar, Duk & Intex luftmadrass.
SlutprisInga bud

48592
SlutprisInga bud

48626
GUSTAV ADON. Olja på duk, "Domherrar", signerad.
Slutpris140 SEK

48630
Väggur.
Slutpris100 SEK

48571
2 JIE tavlor & 2 Lasse Åberg tavlor.
Slutpris100 SEK

48639
2 Vägg-granar med belysning..
SlutprisInga bud

48633
Golvlampa. Smide. kupa i glas, 1900-talet, senare omgjord, elektrifierad.
Slutpris500 SEK

46753
SlutprisInga bud

47040
DAN FREDRIKSSON. Färglitografi. signerad, numrerad 338/400 & daterad -92.
SlutprisInga bud

48575
Diverse. Bl.a Världsur Lord King m.m.
SlutprisInga bud

48561
SIGNE PERSSON-MELIN. 6 Likörglas, "Falstaff", Boda.
SlutprisInga bud