Börjar: 29 okt 2025 08:12Avslutas: 6 nov 2025 18:00
6 NOVEMBER 2025

47494
Display. SYNTEM.
Slutpris100 SEK

47490
Piedestal, förgylld & marmorskivor.
Slutpris160 SEK

47544
Salongsgrupp. 4 Delar, Gustaviansk stil, 1900-talet.
Slutpris850 SEK

47519
Diverse porslin & keramik m.m.
SlutprisInga bud

47523
Diverse Bl.a Fotografier av Laholm. Vykorts album, m.m.
Slutpris120 SEK

47526
Bricka, silver, 110gram.
Slutpris550 SEK

47529
GEORGE JENSEN, 2 Julgranshänge, Palladium pläterade, originalaskar.
Slutpris290 SEK

47513
SlutprisInga bud

47530
SVEN WINCRANTZ. Öronlappsfåtölj, "Manhattan", SM Wincrantz Möbelindustri, Skövde, 1960-talet.
Slutpris600 SEK

47522
Slutpris140 SEK

47493
Piedestal.
Slutpris100 SEK

47501
SlutprisInga bud

47550
Mindre bord/sidobord. 1900-talets andra hälft.
Slutpris100 SEK

47539
THOMAS JELINEK. Sidobord/rullbord, "Strajk", IKEA, 1980-talet.
SlutprisInga bud

47505
12 Djupa tallrikar, Anna, Göteborgs Porslinsfabriken/Rörstrand.
Slutpris200 SEK