Börjar: 29 okt 2025 08:12Avslutas: 6 nov 2025 18:00

6 NOVEMBER 2025

JONAS ROOTH, Ljusstake, Polykromt glas, signerad.
47525
Slutpris900 SEK
Hylsnyckelsats. Sharp.
47506
Hylsnyckelsats. Sharp.
SlutprisInga bud
Diverse väskor. Bl.a Kate Spade m.m.
47521
Slutpris260 SEK
Matgrupp. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet, bord med en iläggsskiva & 6 stolar.
47542
Slutpris600 SEK
Satsbord, 3 delar. Kakelplattor & trä.
47489
Slutpris100 SEK
Mangelkorg.
47496
Mangelkorg.
Slutpris100 SEK
MARIANNE WESTMAN. "Elisabeth", 11 delar, Rörstrand.
47498
Slutpris200 SEK
Diverse Bijouterier.
47517
Diverse Bijouterier.
Slutpris140 SEK
2 Pelarbord.
47548
2 Pelarbord.
SlutprisInga bud
Diverse verktyg m.m.
47516
Diverse verktyg m.m.
Slutpris180 SEK
Soffa & fåtölj. Rokokostil, 1900-tal.
47543
Slutpris290 SEK
Diverse Jul. Wendt & Köhn, Cult Design & Målerås Mats Jonasson
47527
Slutpris350 SEK
Sängbord. Ek, 1900-talets andra hälft.
47549
Slutpris200 SEK
Diverse figurer i metall.
47512
Diverse figurer i metall.
Slutpris160 SEK
47502
Slutpris140 SEK
Bokhylla. Teak, 1900-talet.
47533
Bokhylla. Teak, 1900-talet.
Slutpris180 SEK
Diverse porslin.
47500
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
2 Mindre bord/sidobord. Teak med mosaik, 1960-talet.
47552
Slutpris550 SEK
Mindre soffbord. Art Deco Intarsia.
47492
Slutpris260 SEK
Diverse. Duktyngder, Burkar. m.m.
47508
SlutprisInga bud
Golvlampa. Mässing.
47546
Golvlampa. Mässing.
SlutprisInga bud
Sideboard. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet.
47541
Slutpris320 SEK
Diverse. Bl.a Koppar, krus.
47518
Diverse. Bl.a Koppar, krus.
SlutprisInga bud
Pelarbord.
47536
Pelarbord.
Slutpris100 SEK
Diverse porslin.
47504
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
Högtalare. Technics.
47503
Högtalare. Technics.
SlutprisInga bud
Fåtölj. 1960/70-talet.
47531
Fåtölj. 1960/70-talet.
SlutprisInga bud
TV. Sony. Modell KDL-40U2000.
47507
TV. Sony. Modell KDL-40U2000.
SlutprisInga bud
Piedestal. 1900-talets mitt, stomme i teak, 4 hyllplan med speglar.
47534
Slutpris350 SEK
2 Glasblommor, Lilja.
47495
2 Glasblommor, Lilja.
Slutpris100 SEK
Piedestal. Gul-metall.
47535
Piedestal. Gul-metall.
SlutprisInga bud
Karmstol. Haga Fors, 1900-talets andra hälft.
47540
SlutprisInga bud
Diverse plast. Bl.a Tupperware m.m.
47509
Slutpris230 SEK
Diverse Bijouterier & Klockor.
47515
Slutpris100 SEK
Diverse Leksaker.
47514
Diverse Leksaker.
Slutpris290 SEK
2 Stora ugnsformar/Uppläggningsfat. Höganäs Keramik.
47520
SlutprisInga bud
Karmstol. Galon, 1960-talet.
47545
Karmstol. Galon, 1960-talet.
Slutpris180 SEK
Diverse. Bl.a Ljusstakar i metall m.m.
47497
SlutprisInga bud
2 Äldre stolar.
47551
2 Äldre stolar.
SlutprisInga bud
Servis delar, Svaneholm.
47499
Servis delar, Svaneholm.
SlutprisInga bud
Golvlampa. 3 Ljuskällor. Mässing.
47491
Slutpris500 SEK
Tamburmajor. Trä.
47532
Tamburmajor. Trä.
Slutpris140 SEK
Diverse påsk, fjädrar.
47510
Diverse påsk, fjädrar.
Slutpris100 SEK
2 Herrur, Kenneth Cole & Coach.
47524
Slutpris100 SEK
4 Pinnstolar. 1900-Talet.
47547
4 Pinnstolar. 1900-Talet.
Slutpris200 SEK
Spegelplateau, nysilver, 1900-talet.
47528
Slutpris160 SEK
Gungstol. Steneby.
47538
Gungstol. Steneby.
Slutpris400 SEK
Diverse maskiner.
47511
Diverse maskiner.
Slutpris120 SEK