Börjar: 29 okt 2025 08:12Avslutas: 6 nov 2025 18:00
6 NOVEMBER 2025

47525
JONAS ROOTH, Ljusstake, Polykromt glas, signerad.
Slutpris900 SEK

47506
Hylsnyckelsats. Sharp.
SlutprisInga bud

47521
Diverse väskor. Bl.a Kate Spade m.m.
Slutpris260 SEK

47542
Matgrupp. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet, bord med en iläggsskiva & 6 stolar.
Slutpris600 SEK

47489
Satsbord, 3 delar. Kakelplattor & trä.
Slutpris100 SEK

47496
Mangelkorg.
Slutpris100 SEK

47498
MARIANNE WESTMAN. "Elisabeth", 11 delar, Rörstrand.
Slutpris200 SEK

47517
Diverse Bijouterier.
Slutpris140 SEK

47548
2 Pelarbord.
SlutprisInga bud

47516
Diverse verktyg m.m.
Slutpris180 SEK

47543
Soffa & fåtölj. Rokokostil, 1900-tal.
Slutpris290 SEK

47527
Diverse Jul. Wendt & Köhn, Cult Design & Målerås Mats Jonasson
Slutpris350 SEK

47549
Sängbord. Ek, 1900-talets andra hälft.
Slutpris200 SEK

47512
Diverse figurer i metall.
Slutpris160 SEK

47502
Slutpris140 SEK

47533
Bokhylla. Teak, 1900-talet.
Slutpris180 SEK

47500
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK

47552
2 Mindre bord/sidobord. Teak med mosaik, 1960-talet.
Slutpris550 SEK

47492
Mindre soffbord. Art Deco Intarsia.
Slutpris260 SEK

47508
Diverse. Duktyngder, Burkar. m.m.
SlutprisInga bud

47546
Golvlampa. Mässing.
SlutprisInga bud

47541
Sideboard. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet.
Slutpris320 SEK

47518
Diverse. Bl.a Koppar, krus.
SlutprisInga bud

47536
Pelarbord.
Slutpris100 SEK

47504
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK

47503
Högtalare. Technics.
SlutprisInga bud

47531
Fåtölj. 1960/70-talet.
SlutprisInga bud

47507
TV. Sony. Modell KDL-40U2000.
SlutprisInga bud

47534
Piedestal. 1900-talets mitt, stomme i teak, 4 hyllplan med speglar.
Slutpris350 SEK

47495
2 Glasblommor, Lilja.
Slutpris100 SEK

47535
Piedestal. Gul-metall.
SlutprisInga bud

47540
Karmstol. Haga Fors, 1900-talets andra hälft.
SlutprisInga bud

47509
Diverse plast. Bl.a Tupperware m.m.
Slutpris230 SEK

47515
Diverse Bijouterier & Klockor.
Slutpris100 SEK

47514
Diverse Leksaker.
Slutpris290 SEK

47520
2 Stora ugnsformar/Uppläggningsfat. Höganäs Keramik.
SlutprisInga bud

47545
Karmstol. Galon, 1960-talet.
Slutpris180 SEK

47497
Diverse. Bl.a Ljusstakar i metall m.m.
SlutprisInga bud

47551
2 Äldre stolar.
SlutprisInga bud

47499
Servis delar, Svaneholm.
SlutprisInga bud

47491
Golvlampa. 3 Ljuskällor. Mässing.
Slutpris500 SEK

47532
Tamburmajor. Trä.
Slutpris140 SEK

47510
Diverse påsk, fjädrar.
Slutpris100 SEK

47524
2 Herrur, Kenneth Cole & Coach.
Slutpris100 SEK

47547
4 Pinnstolar. 1900-Talet.
Slutpris200 SEK

47528
Spegelplateau, nysilver, 1900-talet.
Slutpris160 SEK

47538
Gungstol. Steneby.
Slutpris400 SEK

47511
Diverse maskiner.
Slutpris120 SEK