Börjar: 26 okt 2025 17:56Avslutas: 2 nov 2025 18:00
2 NOVEMBER 2025

47301
Hallbyrå. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris120 SEK

47220
Diverse mindre leksaker m.m. Bl.a Från kelloggs cornflakes.
SlutprisInga bud

47300
Soffb0ord. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris100 SEK

47251
Porslins by.
Slutpris160 SEK

47257
5 Äldre kaffekvarnar.
Slutpris120 SEK

47221
Diverse. Bl.a Assietter Upsala Ekeby m.m.
Slutpris100 SEK

47294
Taklampa. Italien.
Slutpris400 SEK

47244
Te servis. Möjligtvis Karlskrona.
SlutprisInga bud

47211
Diverse belysning. Bl.a Brandi, Laholm, Malm/mässing.
Slutpris100 SEK

47231
Krus. 8 Liter, Höganäs Keramik.
Slutpris140 SEK

47252
Slutpris140 SEK

47215
Diverse glas & porslin.
SlutprisInga bud

47212
Verktygsväska med diverse verktyg.
Slutpris140 SEK

47262
SlutprisInga bud

47268
Diverse Mynt. 6,5 kg, mestadels Sverige.
Slutpris400 SEK

47248
Delar av Te, kaffe & moccaservis, "Old Colonial", Adam, England.
Slutpris100 SEK

47237
Ytterfoder. Majolika, Jugend, 1900-talets början.
Slutpris320 SEK

47213
Delar av kaffeservis. "Julrosen", Bing & Gröndal.
Slutpris650 SEK

47266
Diverse tenn.
Slutpris200 SEK