Börjar: 26 okt 2025 17:56Avslutas: 2 nov 2025 18:00

2 NOVEMBER 2025

Diverse porslin & keramik. Bl.a Gabriel, Hackefors m.m.
47235
Slutpris100 SEK
Fågelbad. Glasfiber & betong.
47194
Fågelbad. Glasfiber & betong.
Slutpris200 SEK
Hylsnyckelsats. KINZO.
47222
Hylsnyckelsats. KINZO.
SlutprisInga bud
Soffbord / matbord. Teak, "EM-Bordet", Emmaboda, 1960-talet.
47295
Slutpris320 SEK
Belysning 3 delar. Cini-Nils. Design. Franco Bettonica & Mario Melocchi.
47245
Slutpris450 SEK
Spegel. 1960/70-talet, Made in Sweden.
47307
SlutprisInga bud
3 Telefoner, Bl.a Bakelit.
47216
3 Telefoner, Bl.a Bakelit.
SlutprisInga bud
Figurin. Bing & Gröndal. Flicka med gäss. Axel Locher.
47273
Slutpris500 SEK
Verktygslåda med målarverktyg m.m.
47195
SlutprisInga bud
Lövblås/sug. Black & Decker.
47202
Lövblås/sug. Black & Decker.
Slutpris100 SEK
Planteringsbord.
47196
Planteringsbord.
Slutpris100 SEK
Golvljusstake metall.
47242
Golvljusstake metall.
SlutprisInga bud
Diverse böcker & hälften om frimärken.
47224
SlutprisInga bud
LONGINES, Damur, 10K Guld, Vikt 14,63 inkl länk.
47218
Slutpris1 600 SEK
Stroller.
47209
Stroller.
SlutprisInga bud
Spegel. Förgylld & ornamenterad, 1900-talet.
47306
Slutpris100 SEK
Äldre verktyg. Bl.a Hyvlar, sågar m.m.
47207
SlutprisInga bud
2 Krukor. Gjutjärn.
47208
2 Krukor. Gjutjärn.
Slutpris750 SEK
Diverse. Bl.a plåtburkar, plättlagg m.m.
47225
Slutpris100 SEK
2 Ljusstakar. Mässing, Gusums Bruk.
47238
Slutpris180 SEK
Guldpendyl & 2 lampetter. Gustaviansk stil, 1900-talet.
47292
Slutpris160 SEK
Diverse Bestick m.m. Bl.a Nysilver.
47272
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a Arcoroc, Smålandshyttan, Skomakare lampa, koppar m.m.
47243
SlutprisInga bud
Diverse till fiske. Mestadels drag.
47254
Slutpris120 SEK
Äldre trälåda & lövkorg.
47199
Äldre trälåda & lövkorg.
Slutpris160 SEK
Bordsdekorationer. Två Fåglar, Nysilver.
47236
Slutpris200 SEK
3 Bonader. Flamskvävd. Flamskvävnad.
47241
Slutpris180 SEK
Skrivbord. Jugend, 1900-talets första del.
47299
Slutpris230 SEK
Spegel & 2 Lampetter. Metall, Landstingets verkstäder Västerås.
47284
Slutpris100 SEK
Ljusstakar, ett par. Koppar. Ystad Metall.
47282
SlutprisInga bud
Verktyg & trädgårdsredskap.
47210
Verktyg & trädgårdsredskap.
Slutpris100 SEK
2 Broscher. Bl.a med turkoser, 1900-talet.
47219
Slutpris320 SEK
Bordsborste med skyffel. Mässing/Teak. 1950/60-tal.
47283
Slutpris140 SEK
Golvvas. Tysk.
47247
Golvvas. Tysk.
Slutpris320 SEK
Servisdelar. Troligtvis Rörstrand, 30 delar.
47261
SlutprisInga bud
Stegpall. AWAB.
47193
Stegpall. AWAB.
Slutpris290 SEK
2 Bokhyllor. Teak, 1950/60-talet.
47297
Slutpris600 SEK
9 Kaffekoppar & 11 kaffefat. Bavaria.
47267
SlutprisInga bud
Gräsklippare. Stiga Combi 48SQ.
47203
Slutpris1 200 SEK
3 Lyktor på pinne, Gravlyktor.
47217
Slutpris140 SEK
Ljuskrona. Smide & glas, Stommen är möjligtvis Erik Höglund & Kupor är Snapphane glasbruk.
47287
SlutprisInga bud
Diverse leksaksdjur & figurer.
47227
Slutpris100 SEK
Golvvas. Scheurich, Tyskland, 1900-talets andra hälft.
47223
Slutpris260 SEK
3 Tomtar. Bl.a Gräfenroda.
47249
3 Tomtar. Bl.a Gräfenroda.
Slutpris230 SEK
Golvur. 1900-talet.
47296
Golvur. 1900-talet.
SlutprisInga bud
Kassaapparat. National, 1900-talets första hälft.
47293
Slutpris200 SEK
Bordslampa. Bl.a Elidus, Pileprodukter m.m.
47259
Slutpris160 SEK
MONICA BACKSTRÖM. Vas.  "Herr Lök", porslin.
47263
Slutpris320 SEK