Börjar: 26 sep 2025 13:14Avslutas: 5 okt 2025 17:00
5 OKTOBER 2025

46059
Matta. Rölakan.
Slutpris160 SEK

46140
Konsthorn på marmorsockel. Ett par, Konstmassa.
Slutpris550 SEK

46128
Diverse. Bl.a B&G & miniatyr saker gjorda av gamla mynt.
Slutpris140 SEK

46230
Diverse stenkakor.
Slutpris180 SEK

46101
2 Äldre krattor / Räfsor i trä.
SlutprisInga bud

46110
Slutpris120 SEK

46141
Märklin. Bygglåda.
Slutpris100 SEK

46218
4 Trasmattor.
Slutpris120 SEK

46184
Diverse Vinylskivor.
Slutpris800 SEK

46153
Diverse ytterfoder/krukor.
SlutprisInga bud

46158
Diverse MC Tidningar 1980 talet.
Bike & MC nytt.
Slutpris100 SEK

46156
2 Tak/fönsterlampor, Plåt.
SlutprisInga bud

46077
Matta. IINDO-GABBEH B, IKEA.
Slutpris400 SEK

46131
Diverse glas. Bl.a Boda m.m.
SlutprisInga bud

46124
Diverse prispokaler/vinster m.m.
Slutpris120 SEK

46157
Diverse lerkrukor.
SlutprisInga bud

46248
ERIK OLSON. Färglitografi, "Sökaren", signerad, daterad 1973 & numrerad 191/310.
Slutpris200 SEK

46210
Diverse sorteringslådor & skruv & spik m.m.
Slutpris100 SEK

46067
Matta.
SlutprisInga bud

46195
Slutpris120 SEK