36723
Diverse. Fisk Laholm, Einar Nerman Kockums, 1 Halsband sötvattenpärlor, Handskar & spegelfat.
Slutpris140 SEK
36763
Taklampa. Plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kostalampan, 1970-talet.
Slutpris180 SEK
36768
JAN ZIELECKI. Färglitografi, "Ishockeyspelare Tre kronor", signerad.
Slutpris120 SEK
36684
Fönsterlampa, samtida. STRAALA. Stor guldfärgad ring, Hemma Bruket, Oanvänd.
Slutpris80 SEK