Börjar: 5 nov 2025 16:06Avslutas: 12 nov 2025 18:34
LÅGT UTROP. 12 NOVEMBER 2025

47473
Kikare. Brilliant. 8x40. Field 6,5.
SlutprisInga bud

47153
Diverse Jul. Hantverk.
Slutpris20 SEK

47205
Baden Baden & campingstol.
Slutpris80 SEK

47452
Diverse glas. Bl.a Saft-set Dorre.
Slutpris40 SEK

47204
Projektorbord, Hopfällbart.
Slutpris20 SEK

47262
Slutpris40 SEK

47206
Domkraft. 2 Ton, Biltema.
Slutpris80 SEK

40713
Mindre bord. Trä, rotting, glas, Engelsk stil. 1900-talet.
Slutpris20 SEK

47456
Diverse belysning.
Slutpris80 SEK

47246
Slutpris40 SEK

47481
Diverse Inkido stämplar.
Slutpris20 SEK

47195
Verktygslåda med målarverktyg m.m.
Slutpris60 SEK

47445
Diverse belysning.
Slutpris20 SEK

47449
Zinkbalja. 30 Liter, Lyckeby.
Slutpris120 SEK

47274
Diverse keramik & porslin.
Slutpris20 SEK

47198
Korg & fågelholk.
Slutpris60 SEK

47264
Diverse keramik& porslin.
Slutpris20 SEK

47476
Kyrka med belysning & speldosa.
Slutpris40 SEK

47479
Diverse julpynt.
Slutpris20 SEK

47222
Hylsnyckelsats. KINZO.
Slutpris100 SEK

47207
Äldre verktyg. Bl.a Hyvlar, sågar m.m.
Slutpris230 SEK

47244
Te servis. Möjligtvis Karlskrona.
SlutprisInga bud

47450
Diverse. Bl.a Barometer, Gunnar Ander, Ljusstakar m.m.
Slutpris40 SEK

47448
Diverse högtid & figuriner.
Slutpris20 SEK

47454
Slutpris20 SEK

47180
Utomhuskrukor. Zink.
Slutpris20 SEK

47482
Diverse inkido stämplar.
Slutpris20 SEK

47258
Glöggset & tomtefigurer.
Slutpris80 SEK

47451
Diverse plåtburkar. Bricka, snaps-set & spargris, saknar nyckel.
Slutpris60 SEK

47209
Stroller.
SlutprisInga bud

47461
Diverse keramik & porslin.
Slutpris20 SEK

47478
Kikare. Pegasus. Delux 8x30. Field 7,3.
Slutpris60 SEK