1
10h 38 m
49801
Diverse. Bl.a Tenn, malm m.m.
Aktuellt bud100 SEK
3d 10h
49837
Diverse malm & mässing.
Startbud100 SEK
3d 10h
49829
Diverse malm.
Startbud100 SEK
3d 10h
49830
Ankarlanterna, Koppar, 1900-talet.
Aktuellt bud120 SEK
3d 11h
49834
Diverse mässing.
Aktuellt bud100 SEK
3d 11h
49879
Diverse malm & mässing.
Aktuellt bud100 SEK
3d 11h
49825
CARL-EINAR BORGSTRÖM. Ljusstakar, 1 par, Änglar, tenn, 1900-talet.
Aktuellt bud120 SEK
3d 11h
49871
Krukor & Ljusstakar. Mässing.
Aktuellt bud120 SEK
3d 11h
49833
Kandelaber. 1900-talet, Mässing.
Aktuellt bud120 SEK
7d 10h
49999
Diverse. Bl.a malm & mässing.
Aktuellt bud100 SEK
7d 10h
49977
Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
7d 10h
49971
Ljusstakar. Ett par, Tenn, Norrhammars bruk, JL.Hultman, Stockholm.
Aktuellt bud100 SEK
7d 11h
49982
Diverse. Bl.a Malm & Mässing.
Startbud100 SEK