49812
Diverse Blå Blomster, Royal Copenhagen. Samtliga delar har defekter/skador.
Startbud100 SEK
49787
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, Arabia, Höganäs, Raus.
Startbud100 SEK
49827
LILLEMOR MANNERHEIM. Fat med sköldpadda, "Mangania", Gefle/Upsala Ekeby, 1950-talet.
Aktuellt bud450 SEK
49852
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rheinpfalz, Bavaria, Höganäs m.m.
Startbud100 SEK
49961
STIG LINDBERG. 10 Djupa tallrikar & 3 Assietter, "Blommor", Gustavsberg.
Startbud100 SEK
49986
Diverse porslin & keramik. Bl.a Nymölle, Arabia, Bloomingville m.m.
Startbud100 SEK