1
10h 47 m
49815
Syskrin. Kurbitsmålad.
Aktuellt bud120 SEK
3d 10h
49908
Serveringsvagn. 1900-talet.
Aktuellt bud100 SEK
3d 10h
49905
Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.
Aktuellt bud3 200 SEK
3d 10h
49904
Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.
Aktuellt bud120 SEK
3d 10h
49912
Taburett. Tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud140 SEK
3d 10h
49909
Gungstol. Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
3d 11h
49906
Brickbord. Jugend, kopparbricka.
Aktuellt bud100 SEK
3d 11h
49910
Trädgårdsmöbler. 2 Stolar KWA & hopfällbart plåtbord.
Aktuellt bud120 SEK
3d 11h
49907
Bord. Funkis / Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud100 SEK
3d 11h
49911
Piedestal. Bronserat trä med stenskivor. 1900-talet.
Aktuellt bud120 SEK
3d 11h
49898
Lagerhylla. Trä.
Aktuellt bud100 SEK
3d 11h
49903
Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.
Startbud100 SEK
5d 10h
49928
2 Piedestaler. Trä & rotting.
Startbud100 SEK
5d 10h
49935
Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
5d 10h
49937
Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.
Aktuellt bud120 SEK
5d 10h
49938
Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
5d 10h
49936
Äldre hylla. 1800/1900-talet.
Startbud100 SEK
7d 11h
50008
Barnstol. Myran-stil.
Startbud100 SEK