1
3d 10h
49900
LEONA OPPENHEIMER. Olja på duk, signerad & daterad 1989.
Aktuellt bud100 SEK
3d 11h
49899
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Kina, signerad.
Aktuellt bud100 SEK
5d 10h
49947
PATRICIA FENDER LUCAS. Blandteknik, "Sommaräng".
Startbud100 SEK
5d 10h
49943
ARNE WALLSTEN. Olja på duk, signerad.
Startbud100 SEK
5d 10h
49948
ROLAND DE WOLFE. Akvarell, signerad.
Startbud100 SEK
5d 10h
49951
REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad & numrerad 174/310.
Startbud100 SEK
5d 10h
49942
Startbud100 SEK
5d 10h
49946
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.
Startbud100 SEK
5d 10h
49945
LANTBRUKARNAS RIKSFÖRBUND. Tryck, "Samarbete lade grunden".
Startbud100 SEK
5d 10h
49949
TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.
Startbud100 SEK
5d 10h
49954
CARL JULIUS. Blandteknik, "Hamn med fiskebåtar", signerad, oramad.
Aktuellt bud100 SEK
5d 10h
49944
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.
Startbud100 SEK
5d 10h
49952
ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.
Startbud100 SEK
5d 10h
49953
Diverse broderade tavlor.
Startbud100 SEK
7d 10h
50001
4 Inramade foton/bilder Örkelljunga.
Startbud100 SEK
7d 10h
49994
Diverse mindre tavlor.
Startbud100 SEK