1
11h 36 m
49800
5 Skomakarelampor.
Aktuellt bud260 SEK
11h 47 m
49785
2 Stora fönsterlampor. NYA Oanvända. Straala. Hemma bruk. Chrome.
Aktuellt bud100 SEK
11h 56 m
49813
Diverse lampkupor. Glas.
Aktuellt bud100 SEK
3d 11h
49893
Belysning & lampkupor.
Startbud100 SEK
3d 12h
49830
Ankarlanterna, Koppar, 1900-talet.
Aktuellt bud120 SEK
3d 12h
49846
Bordslampa i form av fotogenlampa. Bemålat glas, fot av metall, 1900-talet.
Aktuellt bud180 SEK
5d 11h
49933
Torparlampa. Fotogen, 1800/1900-talet.
Aktuellt bud140 SEK
5d 11h
49929
Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.
Aktuellt bud140 SEK
5d 11h
49932
Större takplafond. 1900-talet
Startbud100 SEK
5d 11h
49939
Golvlampa. 1900-talet.
Startbud100 SEK
5d 11h
49930
Takkrona. Malm, 1900-talet.
Startbud100 SEK
5d 12h
49940
Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.
Startbud100 SEK
5d 12h
49931
Takkrona med prismor. 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
7d 11h
49959
Stor lykta, Koppar & metall.
Aktuellt bud100 SEK
7d 11h
49999
Diverse. Bl.a malm & mässing.
Aktuellt bud100 SEK
7d 11h
49977
Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
49980
Bordslampa & vägglyster.
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
49984
3 Vägglampor. Kosta Lampan & Nordlux.
Startbud100 SEK
7d 12h
50009
Äldre bordslampa. Alabaster.
Startbud100 SEK
7d 12h
49995
Bordslampa. Rosenthal.
Startbud100 SEK