50119 Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.

Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.
  • Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.

Mäter ca: 50cm hög, 47,5cm bred & 130-250cm bred.

Bruksslitage, märken, repor.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK