Börjar: 25 jan 2026 12:08Avslutas: 1 feb 2026 18:00
1 FEBRUARI 2026

50055
Sängbord i teak. AB Carlström & CO Möbelfabrik.
Aktuellt bud140 SEK

50117
Soffgrupp med bord. Oxblodsfärgat skinn.
Startbud100 SEK

50123
MÖBLER. Stolar 2+2, pall & pelarbord,
Startbud100 SEK

50122
2 Blombord % 1 pall.
Startbud100 SEK

50124
1 Pallar. Möbelindustrikompaniet Tranås.
Startbud100 SEK

50053
Sängbord. Teak, 1960-talet.
Startbud100 SEK

50119
Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.
Aktuellt bud100 SEK

50120
Byrå. Samtida, 4 lådor.
Startbud100 SEK

50121
Väggskåp. 1900-talet.
Startbud100 SEK

50062
Pall, Tillskriven AB Sture G.Ohlsson, Malmö, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud100 SEK

50118
Teakhylla med underskåp. 1960-talet.
Aktuellt bud100 SEK

50116
Matgrupp. Barock-stil, Ek, rött skinn.
Startbud100 SEK