49949 TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.

TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.
  • TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.

Ram mäter ca: 51x57cm.

Gulnad.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK