Börjar: 20 jan 2026 08:51Avslutas: 27 jan 2026 18:00
27 JANUARI 2026

49947
PATRICIA FENDER LUCAS. Blandteknik, "Sommaräng".
Startbud100 SEK

49943
ARNE WALLSTEN. Olja på duk, signerad.
Startbud100 SEK

49948
ROLAND DE WOLFE. Akvarell, signerad.
Startbud100 SEK

49951
REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad & numrerad 174/310.
Startbud100 SEK

49942
Startbud100 SEK

49946
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.
Startbud100 SEK

49945
LANTBRUKARNAS RIKSFÖRBUND. Tryck, "Samarbete lade grunden".
Startbud100 SEK

49949
TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.
Startbud100 SEK

49954
CARL JULIUS. Blandteknik, "Hamn med fiskebåtar", signerad, oramad.
Aktuellt bud100 SEK

49944
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.
Startbud100 SEK

49952
ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.
Startbud100 SEK

49953
Diverse broderade tavlor.
Startbud100 SEK