49940 Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.

Mäter ca: 141cm hög.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage, skadad faner på fot.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |