Börjar: 20 jan 2026 08:51Avslutas: 27 jan 2026 18:00
27 JANUARI 2026
- BELYSNINGRensa filter

49933
Torparlampa. Fotogen, 1800/1900-talet.
Aktuellt bud140 SEK

49929
Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.
Aktuellt bud140 SEK

49932
Större takplafond. 1900-talet
Startbud100 SEK

49939
Golvlampa. 1900-talet.
Startbud100 SEK

49930
Takkrona. Malm, 1900-talet.
Startbud100 SEK

49940
Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.
Startbud100 SEK

49931
Takkrona med prismor. 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK