49936 Äldre hylla. 1800/1900-talet.

Mäter ca: 143cm hög, 32,5cm djup & 124,5cm bred.
Bakstycke utbytt till masonit.
Åldersrelaterat slitage, hål i masonit, avslag på en kortsida.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |