49936 Äldre hylla. 1800/1900-talet.

Äldre hylla. 1800/1900-talet.
  • Äldre hylla. 1800/1900-talet.

Mäter ca: 143cm hög, 32,5cm djup & 124,5cm bred.

Bakstycke utbytt till masonit.

Åldersrelaterat slitage, hål i masonit, avslag på en kortsida.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK