Börjar: 20 jan 2026 08:51Avslutas: 27 jan 2026 18:00
27 JANUARI 2026

49928
2 Piedestaler. Trä & rotting.
Startbud100 SEK

49935
Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

49937
Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.
Aktuellt bud120 SEK

49938
Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

49936
Äldre hylla. 1800/1900-talet.
Startbud100 SEK