49912 Taburett. Tidigt 1900-tal.

Taburett. Tidigt 1900-tal.
  • Taburett. Tidigt 1900-tal.
  • Taburett. Tidigt 1900-tal.
  • Taburett. Tidigt 1900-tal.
  • Taburett. Tidigt 1900-tal.
  • Taburett. Tidigt 1900-tal.
  • Taburett. Tidigt 1900-tal.

Mäter ca: 65cm hög, 30,5x68,5cm & 42cm i sitthöjd.

En sidodekor är limmad.

Åldersrelaterat slitage.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK