Börjar: 16 jan 2026 14:43Avslutas: 25 jan 2026 18:00
25 JANUARI 2026

49908
Serveringsvagn. 1900-talet.
Aktuellt bud100 SEK

49905
Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.
Aktuellt bud100 SEK

49904
Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.
Startbud100 SEK

49912
Taburett. Tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud120 SEK

49909
Gungstol. Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

49906
Brickbord. Jugend, kopparbricka.
Aktuellt bud100 SEK

49910
Trädgårdsmöbler. 2 Stolar KWA & hopfällbart plåtbord.
Aktuellt bud100 SEK

49907
Bord. Funkis / Art Deco, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

49911
Piedestal. Bronserat trä med stenskivor. 1900-talet.
Startbud100 SEK

49898
Lagerhylla. Trä.
Aktuellt bud100 SEK

49903
Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.
Startbud100 SEK