Börjar: 27 jan 2026 10:46Avslutas: 4 feb 2026 18:00
CHANSEN 4 FEBRUARI. 2026

49372
Startbud60 SEK

49731
Startbud60 SEK

49464
HARTVIG JARLHOV. Olja på duk, signerad.
Startbud60 SEK

49840
Diverse plastväxter, mestadels Ljusmachetter.
Startbud60 SEK

49791
BJÖRN WIINBLAD, Skål med lock, Rosenthal.
Aktuellt bud60 SEK

49707
Diverse ramar.
Startbud60 SEK

49714
Startbud60 SEK

49725
Startbud60 SEK

49736
Diverse glas. Bl.a Boda, Orrefors, Bergdala, Sea.
Startbud60 SEK

49880
Startbud60 SEK

49385
LINDA LUNDBERG. Fat, Lindshammar, osignerat.
Startbud60 SEK

49431
Diverse koppar & fat. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg m.m.
Startbud60 SEK

49636
Diverse. Bl.a Bokstöd, mineraler, väskor m.m.
Startbud60 SEK

49391
ROLF SINNEMARK, Vas, "Bukett", Boda.
Startbud60 SEK

49789
Diverse. Bl.a Champagneglas Spiegelau m.m.
Startbud60 SEK

49903
Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.
Startbud60 SEK

49396
Diverse porslin, keramik & glas. Bl.a Skåne keramik, Bo Fajans, Pukeberg m.m.
Startbud60 SEK

49895
Diverse leksaker.
Startbud60 SEK

49742
2 Väggklockor.
Startbud60 SEK

49712
Startbud60 SEK

49398
Diverse. Bl.a burkar, brickor m.m.
Startbud60 SEK