Börjar: 27 jan 2026 10:46Avslutas: 4 feb 2026 18:00
CHANSEN 4 FEBRUARI. 2026

49769
EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.
Startbud60 SEK

49468
SIXTEN EKLUND. Olja på duk, signerad & daterad 1955.
Startbud60 SEK

49465
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad J. Seger.
Startbud60 SEK

49466
OLOV WIKHOLM. Olja på duk, signerad.
Startbud60 SEK

49686
GUNILLA MANN. Affisch, "Kungen av cykelriket".
Startbud60 SEK

49775
BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, signerad & numrerad 127/199.
Startbud60 SEK

49467
JOHN HAYMSON. Tryck.
Startbud60 SEK

49471
ERIC HANSEN. Litografi, signerad & numrerad 416/500.
Startbud60 SEK

49470
IRIS JOCKNICK. Olja på duk, "Lusthus vid sjö", signerad & daterad -76.
Startbud60 SEK

49469
HARALD EKLUND. Olja på duk, signerad & daterad 1964.
Startbud60 SEK

49459
Dubbelsidig affisch. "Bär & frukter i Sverige", 1900-talet.
Startbud60 SEK

49768
ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.
Startbud60 SEK

49464
HARTVIG JARLHOV. Olja på duk, signerad.
Startbud60 SEK