Börjar: 27 jan 2026 08:32Avslutas: 3 feb 2026 18:00
3 FEBRUARI 2026

50197
GÖRAN MALMVALL. Stol, Svensk fur, 1900-talet.
Startbud100 SEK

50189
Decimalvåg med vikter. Mässing.
Startbud100 SEK

50243
Skulptur. LEE BORTIN, Keramik, Chicago USA, Signerad.
Startbud100 SEK

50267
6 Häften, Kungafamiljer.
Startbud100 SEK

50192
Soffbord. Rokoko-stil. Rydén Möbler AB, Nybro.
Startbud100 SEK

49676
BANG & OLUFSEN. Beocenter 8000
Startbud100 SEK

50262
Smyckesskrin i konstskinn med diverse öronhängen.
Aktuellt bud100 SEK