Börjar: 27 jan 2026 08:32Avslutas: 3 feb 2026 18:00
3 FEBRUARI 2026

50196
Soffbord. Fabrikat okänt.
Startbud100 SEK

50195
Stol. Tygklädd, svängd rygg, 1950-talet.
Startbud100 SEK

50191
2 Club-fåtöljer. Fabrikat okänt.
Startbud100 SEK

50251
Pall. Bekväm. Ikea.
Startbud100 SEK

50190
CAJUS MAEHLUM. Snurrfåtölj, "Breeze", Hjellegjerde, 1900/2000-tal.
Startbud100 SEK

50194
Skrivbordsstol. Samtida.
Startbud100 SEK

50198
Pall. Gallon & kromat stativ, 1900-talet.
Startbud100 SEK

50197
GÖRAN MALMVALL. Stol, Svensk fur, 1900-talet.
Startbud100 SEK

50192
Soffbord. Rokoko-stil. Rydén Möbler AB, Nybro.
Startbud100 SEK