Börjar: 25 jan 2026 12:08Avslutas: 1 feb 2026 18:00
1 FEBRUARI 2026
- ÖVRIGTRensa filter

50052
MICHAEL NOLL. Vinställ, Aluminium, Eichholtz, 2000-talet.
Aktuellt bud100 SEK

50104
Odinstake, Bertil Johansson, Sparlösa, signerad.
Startbud100 SEK

50039
Säckakärra.
Aktuellt bud100 SEK

50046
Stekpanna, Jamie Oliver, Induction, Oanvänt.
Aktuellt bud100 SEK

50041
Bestick. "Ranka", Gense, 36 delar, 12+12+11+1.
Aktuellt bud120 SEK

50012
3 Mortlar.
Startbud100 SEK

50110
Barometer. Konstmassa.
Startbud100 SEK