Börjar: 25 jan 2026 12:08Avslutas: 1 feb 2026 18:00
1 FEBRUARI 2026

50030
FIGURIN. Royal DUX.
Startbud100 SEK

50017
Rörstrand, "Mimosa", 4 delar, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud100 SEK

50028
LOUISE ADELBORG. 12 Assietter, "Swedish Grace", Rörstrand.
Startbud100 SEK

50105
Kruka/ytterfoder. Majolika Jugend.
Startbud100 SEK

50018
JIE. 2 delar.
Startbud100 SEK

50011
3 Ytterfoder/krukor. 1977, 1978, 1979. Fyrklövern.
Startbud100 SEK

50015
ROYAL COPENHAGEN, Vas, 2a sortering.
Startbud100 SEK

50107
Figurin, stengods. Otydlig signatur.
Aktuellt bud100 SEK

50078
RÖRSTRAND.
Startbud100 SEK

50021
GUNNAR NYLUND, Skål, Stengods, Rörstrand, signerad.
Startbud100 SEK

50081
Royal Copenhagen. Tekanna, "Musselmalet", renoverad hällpip.
Startbud100 SEK

50092
Rörstrand. Diverse porslin.
Aktuellt bud100 SEK

50032
Ängel, Goebel & Tomte nisse, JIE.
Startbud100 SEK

50113
Diverse servis delar. "SENORA". Johnson Bros England.
Startbud100 SEK

50026
EDVIN JARUP. Burk, "Gurka", Deco, Helsingborg.
Startbud100 SEK

50087
Diverse porslin & keramik. Bl.a Arabia, Gefle, Woods Burslem m.m.
Startbud100 SEK

50079
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gabriel, Gustavsberg, Raus m.m.
Startbud100 SEK

50013
8 Krus. Gustavsberg. 3+5.
Startbud100 SEK

50031
MARIANNE WESTMAN "Picknick", 2 Flata & 3 Djupa tallrikar, Rörstrand.
Startbud100 SEK

50088
Fiskfat. Gustavsberg. SVEA.
Startbud100 SEK

50023
FIGURIN. "Pojke med nalle", Bing & Gröndal.
Startbud100 SEK

50109
3 Delar. Curt-m. Addin. Glumslöv Sweden.
Aktuellt bud100 SEK

50029
Diverse Höganäs Keramik.
Startbud100 SEK

50020
CARL-HARRY STÅLHANE. 6 Flata tallrikar & 5 assietter, Designhuset.
Aktuellt bud100 SEK

50102
Curt-m Addin. Vas, Glumslöv, Högbränt stengods.
Aktuellt bud450 SEK

50084
FIGURIN, "Tjäder", Fabrikat okänt.
Aktuellt bud100 SEK