50116 Matgrupp. Barock-stil, Ek, rött skinn.

Bord mäter ca: 77-79,5cm högt & 91x182-259cm.
Stolar mäter ca: 101cm höga, 48cm breda & 46cm i sitthöjd.
Bruksslitage, repor, märken.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |