50116 Matgrupp. Barock-stil, Ek, rött skinn.

Matgrupp. Barock-stil, Ek, rött skinn.
  • Matgrupp. Barock-stil, Ek, rött skinn.

Bord mäter ca: 77-79,5cm högt & 91x182-259cm.

Stolar mäter ca: 101cm höga, 48cm breda & 46cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK