50122 2 Blombord % 1 pall.

2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.
  • 2 Blombord % 1 pall.

Blombord mäter ca: 29,5-44,5cm höga & 31x31cm.

Pall mäter ca: 38,5cm hög & 38x60cm.

Bruksslitage, repor, skav.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK