49903 Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.

Bord mäter ca: 71,5cm högt & 85x140cm.
Stolar mäter ca: 86cm höga, 43cm breda & 46cm i sitthöjd.
Bruksslitage, repor, märken, skav, smuts.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |