Börjar: 12 jan 2026 11:14Avslutas: 20 jan 2026 18:00
20 JANUARI 2026

49769
EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.
Startbud100 SEK

49732
Diverse. Bl.a Stövelklämma.
Startbud100 SEK

49770
ERIK HÖGLUND. Bärnstensfärgad pokal & skål, Boda, signerade.
Startbud100 SEK

49730
Diverse. Bl.a Studentmössa.
Startbud100 SEK

49742
2 Väggklockor.
Startbud100 SEK

49746
GÖRAN WÄRFF. 2 Ljuslyktor, "Krinolin", Kosta Boda.
Startbud100 SEK

49772
BING & GRÖNDAL. Vas, Danmark.
Startbud100 SEK

49724
150 förpackningar träpärlor.
Startbud100 SEK

49735
TIMO SARPANEVA. Ljusstake, "Festivo", 4 ringar, iittala, signerad TS.
Aktuellt bud100 SEK

49774
JUAN CANO. Blandteknik, Komposition, signerad.
Startbud100 SEK