Börjar: 12 jan 2026 11:14Avslutas: 20 jan 2026 18:00
20 JANUARI 2026

49778
ALDO LONDI. Figurin, "Rimini Blue", Bitossi, Italien.
Startbud100 SEK

49767
ROYAL COPENHAGEN. SOCKERSKÅL, "Musselmalet", Helblond, nr 1112.
Aktuellt bud100 SEK

49754
BORDSGARNITYR. 3 Delar, Porslin, A Von Schierholtz, Tyskland, 1900-Talet.
Startbud100 SEK

49776
Figurin, Porslin, Schaubach-Kunst, Tyskland.
Aktuellt bud100 SEK

49764
ROYAL COPENHAGEN. Vas, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1015.
Startbud100 SEK

49762
JOHAN THUNELL. Ansikte, glaserad keramik. signerad.
Aktuellt bud320 SEK

49743
Diverse porslin, keramik m.m. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg m.m.
Startbud100 SEK

49777
Kanna. Jugend, okänt fabrikat.
Startbud100 SEK

49765
ROYAL COPENHAGEN. 3 Fat till äggkoppar, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1145.
Startbud100 SEK

49780
Bing & gröndal. Vas, "Blå Måsen".
Startbud100 SEK

49753
Golvvas. Upsala Ekeby, Troligtvis Greta Runeborg.
Startbud100 SEK

49761
ROYAL COPENHAGEN, Fat, "Musselmalet", Helblond, Nr: 1098.
Startbud100 SEK

49755
Diverse porslin & keramik. Bl.a Carl Tielsch, Alka, Boda Shop m.m.
Startbud100 SEK

49772
BING & GRÖNDAL. Vas, Danmark.
Startbud100 SEK