Börjar: 12 jan 2026 11:14Avslutas: 20 jan 2026 18:00
20 JANUARI 2026

49773
ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.
Startbud100 SEK

49775
BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, signerad & numrerad 127/199.
Startbud100 SEK

49771
OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.
Startbud100 SEK

49768
ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.
Startbud100 SEK

49769
EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.
Startbud100 SEK

49774
JUAN CANO. Blandteknik, Komposition, signerad.
Startbud100 SEK