Börjar: 2 dec 2025 14:27Avslutas: 10 dec 2025 18:00

CHANSEN 10 DECEMBER 2025

Diverse keramik & porslin. Bl.a Gefle, Bavaria, Gustavsberg m.m.
48622
SlutprisInga bud
Takplafond. 1900-talet.
48278
Takplafond. 1900-talet.
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a Jul, brickor, plåtburkar m.m.
48620
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. signerad.
47035
SlutprisInga bud
Figuriner m.m. Bl.a Goebel, Bing & Gröndal, Lenox m.m.
48556
Slutpris100 SEK
48551
SlutprisInga bud
Teakspegel. 1950/60-talet.
48097
Teakspegel. 1950/60-talet.
SlutprisInga bud
48559
SlutprisInga bud
Philips, Högtalare & DVD.
48140
Philips, Högtalare & DVD.
SlutprisInga bud
Bijouterier.
48528
Bijouterier.
Slutpris60 SEK
48535
SlutprisInga bud
Väggur. AMS, W. Germany.
48275
Väggur. AMS, W. Germany.
SlutprisInga bud
Diverse små tavlor/ramar.
48329
Diverse små tavlor/ramar.
SlutprisInga bud
Piedestal. Bemålat trä.
48104
Piedestal. Bemålat trä.
SlutprisInga bud
Diverse Jultextil.
48499
Diverse Jultextil.
SlutprisInga bud
CARL JULIUS. Måleri på papper, signerad.
48276
SlutprisInga bud
48545
SlutprisInga bud
Diverse. Jul. Mestadels tomtar.
48588
Slutpris60 SEK
DAN FREDRIKSSON. Färglitografi. signerad, numrerad 338/400 & daterad -92.
47040
SlutprisInga bud
Diverse Julpynt. Bl.a Tomtar.
48530
Diverse Julpynt. Bl.a Tomtar.
Slutpris60 SEK
Leksakselefant på hjul, målat trä, Indien, 1900-talets första hälft.
48520
Slutpris60 SEK
Luftrenare, Wilfa.
48375
Luftrenare, Wilfa.
SlutprisInga bud
Diverse glas & keramik. Bl.a Iittala, Höganäs, Strömbergshyttan, Lena A Linderholm.
48544
SlutprisInga bud
Pelarbord.
48096
Pelarbord.
Slutpris120 SEK
4 Länkhjul/Industrihjul.
48300
4 Länkhjul/Industrihjul.
Slutpris120 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad J. Seger.
48627
Slutpris60 SEK