Börjar: 2 dec 2025 14:27Avslutas: 10 dec 2025 18:00
CHANSEN 10 DECEMBER 2025

48622
Diverse keramik & porslin. Bl.a Gefle, Bavaria, Gustavsberg m.m.
SlutprisInga bud

48278
Takplafond. 1900-talet.
SlutprisInga bud

48620
Diverse. Bl.a Jul, brickor, plåtburkar m.m.
SlutprisInga bud

47035
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. signerad.
SlutprisInga bud

48556
Figuriner m.m. Bl.a Goebel, Bing & Gröndal, Lenox m.m.
Slutpris100 SEK

48551
SlutprisInga bud

48097
Teakspegel. 1950/60-talet.
SlutprisInga bud

48559
SlutprisInga bud

48140
Philips, Högtalare & DVD.
SlutprisInga bud

48528
Bijouterier.
Slutpris60 SEK

48535
SlutprisInga bud

48275
Väggur. AMS, W. Germany.
SlutprisInga bud

48329
Diverse små tavlor/ramar.
SlutprisInga bud

48104
Piedestal. Bemålat trä.
SlutprisInga bud

48499
Diverse Jultextil.
SlutprisInga bud

48276
CARL JULIUS. Måleri på papper, signerad.
SlutprisInga bud

48545
SlutprisInga bud

48588
Diverse. Jul. Mestadels tomtar.
Slutpris60 SEK

47040
DAN FREDRIKSSON. Färglitografi. signerad, numrerad 338/400 & daterad -92.
SlutprisInga bud

48530
Diverse Julpynt. Bl.a Tomtar.
Slutpris60 SEK

48520
Leksakselefant på hjul, målat trä, Indien, 1900-talets första hälft.
Slutpris60 SEK

48375
Luftrenare, Wilfa.
SlutprisInga bud

48544
Diverse glas & keramik. Bl.a Iittala, Höganäs, Strömbergshyttan, Lena A Linderholm.
SlutprisInga bud

48096
Pelarbord.
Slutpris120 SEK

48300
4 Länkhjul/Industrihjul.
Slutpris120 SEK

48627
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad J. Seger.
Slutpris60 SEK