Börjar: 2 dec 2025 14:27Avslutas: 10 dec 2025 18:00
CHANSEN 10 DECEMBER 2025

46557
BÖRJE S BIRCH. Olja på papper, signerad.
SlutprisInga bud

48351
OVE LENNART SVEDIN. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud

48628
BRITTA GRUDE. Olja på duk, "Båtbrygga", signerad.
SlutprisInga bud

47035
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. signerad.
SlutprisInga bud

48276
CARL JULIUS. Måleri på papper, signerad.
SlutprisInga bud

47040
DAN FREDRIKSSON. Färglitografi. signerad, numrerad 338/400 & daterad -92.
SlutprisInga bud

48627
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad J. Seger.
Slutpris60 SEK