Börjar: 29 nov 2025 11:00Avslutas: 7 dec 2025 18:00
7 DECEMBER 2025

48813
KARL-OLOF WESTBERG. Fåtölj, "Rollo 2", AB Boremöbler i Tibro, 1970-talet, stål & textil.
Slutpris750 SEK

48812
Rotting möbler. 2 Stolar & bord, 1950/60-talet.
Slutpris550 SEK

48742
Vägghylla. Utsmyckad med trä, koppar m.m.
Slutpris120 SEK

48807
Soffbord. Marmor.
SlutprisInga bud

48828
Skänk. Nyrenässans-stil, 1900-talets första del, senare ommålat.
Slutpris140 SEK

48815
Byrå. Bemålat trä, 1900-talet
Slutpris100 SEK

48811
Soffbord. Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft.
SlutprisInga bud

48814
Fåtölj.
SlutprisInga bud

48737
Litet Bord / sidobord. Offecct Support.
Slutpris100 SEK

48816
4 Stolar. Gustaviansk stil, "Axet".
SlutprisInga bud

48818
Satsbord. 3 Delar, 1900-talet.
Slutpris140 SEK

48809
NIELS GAMMELGAARD. Fåtölj, "Järpen", IKEA, trådmodell, 1960/70-talet.
Slutpris400 SEK

48810
Större tallrikshylla. 1900-talet.
SlutprisInga bud

48806
2 Howard fåtöljer.
SlutprisInga bud

48791
Skoställ.
Slutpris100 SEK

48808
Skinnsoffa. 1900-talet.
SlutprisInga bud