Börjar: 26 nov 2025 13:34Avslutas: 4 dec 2025 18:00
4 DECEMBER 2025
- ÖVRIGTRensa filter

48714
Äldre rullstol. Början på 1900-talet, trä, rotting & metall.
Slutpris180 SEK

48717
AWAB Stegpall. Renoveringsobjekt.
Slutpris200 SEK

48711
Äldre släde. 1800-talet.
Slutpris100 SEK

48734
Diverse klockarmband. Bl.a oanvända.
Slutpris100 SEK

48709
Diverse Bl.a Ray-Ban glasögon, Vinylskivor m.m.
Slutpris140 SEK

48700
Diverse till smyckes tillverkling.
Slutpris3 200 SEK

48715
Äldre rullstol. 1900-talets första hälft, trä & metall.
Slutpris290 SEK