Börjar: 26 nov 2025 13:34Avslutas: 4 dec 2025 18:00

4 DECEMBER 2025

Äldre rullstol. Början på 1900-talet, trä, rotting & metall.
48714
Slutpris180 SEK
OLLE NYMAN. Litografi, signerad, daterad -72 & numrerad 262/460.
48724
Slutpris320 SEK
48701
SlutprisInga bud
Servisdelar. Blå Blom. Old Gustavstavsberg.
48725
Slutpris100 SEK
AWAB Stegpall. Renoveringsobjekt.
48717
Slutpris200 SEK
Diverse porslin & k eramik.
48729
Diverse porslin & k eramik.
SlutprisInga bud
Storgranfot.
48702
Storgranfot.
Slutpris140 SEK
Guldpendyl. JMP, 1900-talet.
48730
Guldpendyl. JMP, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
Delar av matservis. Rörstrand, Retro. 1900-talet, 52 delar.
48732
Slutpris400 SEK
ANNE HÅKANSSON. Färglitografi, komposition, signerad, daterad 1979 & numrerad 287/550.
48719
SlutprisInga bud
Glas äpple & päron. Scancrystal.
48727
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a Jul, Skulptur Årets ledare av Inger & Börje Jacobsson.
48710
SlutprisInga bud
Äldre släde. 1800-talet.
48711
Äldre släde. 1800-talet.
Slutpris100 SEK
Diverse porslin. Bl.a KPM m.m.
48706
SlutprisInga bud
Bordsbelysning, Kontorsbelysning.
48708
Slutpris140 SEK
ANDERS ÖSTERLIN. Färglitografi, signerad & numrerad 136/300.
48720
SlutprisInga bud
Diverse klockarmband. Bl.a oanvända.
48734
Slutpris100 SEK
48733
SlutprisInga bud
Köks assistent med degkrok. Bosch.
48703
Slutpris180 SEK
Skåp & vitrinskåp. "Billy", IKEA, 3 delar.
48713
Slutpris140 SEK
MARCIO ALTEMANI. Litografi, "Motiv av två ansikten", signerad & numrerad 287/700.
48722
Slutpris100 SEK
Diverse porslin. Bl.a Gustavsberg, Royal Copenhagen m.m.
48704
SlutprisInga bud
Diverse kuddfodral.
48705
Diverse kuddfodral.
SlutprisInga bud
Smyckes tillbehör. Silver, 78gram.
48699
Slutpris290 SEK
Kryddburkar m.m. Gustavsberg.
48707
Kryddburkar m.m. Gustavsberg.
Slutpris100 SEK
Diverse jul.
48731
Diverse jul.
SlutprisInga bud
Spegel. Furu, Glasmäster, Modell 279, Markaryd.
48718
SlutprisInga bud
CLAES FOLCKER. Litografi, "Hästtorget Laholm", signerad & numrerad 76/100.
48723
SlutprisInga bud
Golvlampa. Jing Neng.
48716
Golvlampa. Jing Neng.
Slutpris200 SEK
Diverse Bl.a Ray-Ban glasögon, Vinylskivor m.m.
48709
Slutpris140 SEK
Väggur. Brodi, Tyskland, 1900-talet.
48726
SlutprisInga bud
Äldre rullstol. 1900-talets första hälft, trä & metall.
48715
Slutpris290 SEK
Diverse till smyckes tillverkling.
48700
Slutpris3 200 SEK
Diverse spritglas. Bl.a Skansen, Skruf mfl.
48728
Slutpris120 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, osignerad
48721
SlutprisInga bud
Soffa. "Gedved", JYSK.
48712
Soffa. "Gedved", JYSK.
Slutpris550 SEK