Börjar: 25 nov 2025 12:43Avslutas: 2 dec 2025 18:00
2 DECEMBER 2025

48651
6 Delar. Royal Copenhagen.
SlutprisInga bud

48646
3 Små krukor / Ytterfoder, Hackefors.
SlutprisInga bud

48664
Skulptur. Porslin. IB Laursen, Danmark.
Slutpris100 SEK

48680
Diverse Kaffeserviser. Tjeckoslovakien.
SlutprisInga bud

48688
SlutprisInga bud

48641
Indianer. Skador.
SlutprisInga bud

48683
Ungsformar, Uppläggningsfat m.m.
SlutprisInga bud

48697
Diverse keramik. Bl.a Laholm, Höganäs m.m.
SlutprisInga bud

48663
BJÖRN WIINBLAD. Vas, Rosenthal, signerad.
Slutpris140 SEK