Börjar: 21 nov 2025 19:50Avslutas: 30 nov 2025 18:00
30 NOVEMBER 2025

48629
THOMAS MÜLLER. Färglitografi, signerad & numrerad.
Slutpris120 SEK

47035
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. signerad.
SlutprisInga bud

48628
BRITTA GRUDE. Olja på duk, "Båtbrygga", signerad.
SlutprisInga bud

46557
BÖRJE S BIRCH. Olja på papper, signerad.
SlutprisInga bud

48626
GUSTAV ADON. Olja på duk, "Domherrar", signerad.
Slutpris140 SEK

47040
DAN FREDRIKSSON. Färglitografi. signerad, numrerad 338/400 & daterad -92.
SlutprisInga bud

48627
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad J. Seger.
SlutprisInga bud